Kereskedelem, értékesítés

Ingatlan közvetítő munkalehetőség Dunaújváros és környékén középfokú végzettséggel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Dunaújváros és környéke
2017. 08. 31. 11:39

Akkor is kipróbálhatod magad és csatlakozhatsz hozzánk, ha még nem dolgoztál az ingatlanos szakmában!
Ha szeretnéd megvalósítani álmaidat, vágyaidat, és le akarod küzdeni saját félelmeidet, hogy teljesítmény alapján legyél értékelve átlagon felüli fizetésért. Ha szeretnél egy új szakmát tanulni minden előképzettség nélkül, akkor itt az alkalom, hogy bizonyíts önmagadnak és nekünk!

A leendő munkatársak feladatai lesznek:

  • Új és használt építésű ingatlanok közvetítése
  • Több mint 10.000 ingatlant tartalmazó adatbázis megismerése, kezelése
  • Megbízások felkutatása, ingatlanok megtekintése, szerződések megkötése
  • Tárgyalások szervezése és lebonyolítása, szerződéskötésig
  • Komoly motivált ügyfelek kiszolgálása, ingatlanok bemutatása, értékesítése
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • Adminisztráció

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó megjelenés
  • Kitartás, szorgalom
  • Dinamizmus, határozottság, terhelhetőség
  • Rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, kellemes munkahelyi légkör
  • Változatos és önálló munkavégzés
  • Folyamatos szakmai tanfolyamok és továbbképzések
  • Folyamatos fejlődés és karrier lehetőség
  • Kiemelkedő, teljesítményarányos kereseti lehetőség pontos iránymutatással.

Jelentkezéseket e-mailben fehervar@otpip.hu címre várom!

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése