Mérnök, műszaki, villamossági

Szerviztechnikus állás Dunaújváros és vonzáskörzetében

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Dunaújváros és környéke
2018. 02. 02. 11:32

Anyagmozgatási szektorban tevékenykedő német partnercégünk keresi lelkes új kollégáját SZERVIZTECHNIKUS pozícióban.

Legfontosabb FELADATAID lesznek:

  • a hibabejelentett anyagmozgató gépek szervizelése és javítása a partnereknél, – szükséges alkatrészek beszereztetése,
  • szervizeléshez kapcsolódó dokumentációk elvégzése.

Munkavégzés helye: Dunaújváros és vonzáskörzete

ELVÁRÁSOK:

  • elektromos berendezések karbantartásában és javításában szerzett tapasztalat, de ha teljesen pályakezdő vagy akkor is jelentkezz bátran!
  • minimum szakirányú középfokú végzettség (pl.: villanyszerelő, autóvillamossági szerelő, elektroműszerész, elektrotechnikus, mechatronikus)
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • „B” kat. jogosítvány (targonca vezetői jogosítvány előnyt jelent)
  • megbízhatóság, új dolgok iránti fogékonyság, szorgalom

Előny:

  • ha az elektronika mellett mechanikai és robbanómotorokhoz kapcsolódó tapasztalattal rendelkezel!

ELŐNYÖK:

  • szakmai oktatás a belépést követően, családias és valóban jó hangulatú légkör,
  • folyamatos szakmai támogatás és továbbképzések,
  • biztos cégháttér, kiszámíthatóság és korrektség,
  • felszerelt szervizautó, laptop, céges telefon.

Amennyiben felkeltette a lehetőség a figyelmedet és szeretnél több részletet megtudni a lehetőségről, kérlek küldj egy önéletrajzot ide: prekopa.dora@grafton.hu

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése