Szakmunka

Szakirányú végzettséggel rendelkező villamos karbantartó kollégát keresünk Dunaújvárosban

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Dunaújváros
2018. 03. 22. 16:18

Magyarország egyik legnagyobb emelőgép gyártással és karbantartással foglalkozó cége dunaújvárosi és változó telephelyeire szakirányú végzettséggel rendelkező munkavállalókat keres az alábbi munkakörbe: Villamos karbantartó

Feladatok:

  • emelőgépek, villamos berendezések szerelése javítása karbantartása

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés és cafetéria (étkezési jegy, teljesítménypótlék, éves jutalom)
  • jó kollektíva
  • előre lépési lehetőség
  • továbbképzési lehetőség
  • hosszú távú munkahely
  • jó munkakörülmények
  • vidéki munkavállalóknak utazási költségtérítés, vagy szállítás, korrekt szállás

Jelentkezni a munkakör megjelölésével a darusin@darusin.hu e-mail címere küldött önéletrajzzal, valamint a 06-25-503-930-as telefonszámon lehetséges.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése