Audiológus/értékesítési munkatársat keresünk Dunaújvárosban

Audiológus/értékesítési munkatárs

Nemzetközi háttérrel rendelkező, egészségügyi kereskedelmi és szolgáltató cég

keres dunaújvárosi üzletébe munkatársat 8 órás munkarendbe.

Feladatok:

  • Hallásgondozási feladatok elvégzése
  • Az üzletmenet zökkenőmentes biztosítása
  • Egyéni megoldások ajánlása
  • A készülékek személyre szabása
  • Adminisztráció vezetése

Ha rád igaz, hogy:

  • Középfokú egészségügyi végzettséggel rendelkezel (audiológiai végzettség előny),
  • Hasonló területen szerzett tapasztalattal bírsz,
  • Kiválóan tudsz és szeretsz is emberekkel kommunikálni,
  • Nagyfokú empátiával rendelkezel,
  • Kiskereskedelmi, értékesítési tapasztalattal bírsz,
  • akkor jelentkezz Hozzánk!

Amit ajánlunk:

  • stabil háttér
  • folyamatos továbbképzések
  • hosszú távú munkalehetőség
  • fiatalos, profi csapat
  • versenyképes juttatási csomag

Amennyiben szeretnél egy innovatív vállalat munkatársa lenni, és megfelelsz a fenti elvárásoknak, kérlek, hogy a pozíció megnevezésével és bérigénnyel ellátott magyar nyelvű önéletrajzodat küld el részünkre a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Munkavégzés helye: Dunaújváros

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos