Kereskedelem, értékesítés

Cardex képviselő munkalehetőség Dunaújváros és környékén

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Dunaújváros és környéke
Fizetés: Nettó 150000 - 200000 / hónap
2019. 07. 08. 09:41

Cardex Európa Kft keres Dunaújváros és környékére képviselő munkatársat, aki teljeskörüen ellátja a partner üzletek polcszervizelését árurendelését és feltöltését.

Feladatok:

  • A partner üzletek rendszeres látogatása,
  • termékeink polcszervizelése,
  • fogyások utánrendelése,
  • rendelt áru feltöltése az állványokra, modulokba.
  • Üzlezvezetőkkel kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Fényképes önéletrajz.
  • Önálló, pontos,lelkiismeretes munkavégzés.
  • B kat. jogosítvány.
  • Kisebb helység 5-10m2 - az áruk fogadására.
  • Kultúrált megjelenés, jó jommunikációs kézség, megbízhatóság.

Előnyök:

  • Kereskedelmi értékesítésben, kommunikációban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Megfelelés esetén gépkocsi biztosítása a munkavégzéshez.
  • Rugalmas (önálló) munkaidő beosztás. Átl. heti 4 nap elfoglaltság.
  • Teljesítmény függvényében ösztönző jutalék rendszer.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése