Cardex képviselő munkalehetőség Dunaújváros és környékén

Díszí-Tek Bt.

Nettó 150 000 Ft - 200 000 Ft / hónap
2019. 07. 08.

Cardex Európa Kft keres Dunaújváros és környékére képviselő munkatársat, aki teljeskörüen ellátja a partner üzletek polcszervizelését árurendelését és feltöltését.

Feladatok

  • A partner üzletek rendszeres látogatása,
  • termékeink polcszervizelése,
  • fogyások utánrendelése,
  • rendelt áru feltöltése az állványokra, modulokba.
  • Üzlezvezetőkkel kapcsolattartás.

Elvárások

  • Fényképes önéletrajz.
  • Önálló, pontos,lelkiismeretes munkavégzés.
  • B kat. jogosítvány.
  • Kisebb helység 5-10m2 - az áruk fogadására.
  • Kultúrált megjelenés, jó jommunikációs kézség, megbízhatóság.

Előnyök

  • Kereskedelmi értékesítésben, kommunikációban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Megfelelés esetén gépkocsi biztosítása a munkavégzéshez.
  • Rugalmas (önálló) munkaidő beosztás. Átl. heti 4 nap elfoglaltság.
  • Teljesítmény függvényében ösztönző jutalék rendszer.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!