Raktározás, logisztika

Raktári munkatársat keresünk daruszentmiklósi telephelyre

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Daruszentmiklós
2019. 08. 15. 15:26

Raktári munkatárs

Ausztriai székhelyű alumínium nagykereskedés raktári munkatársat keres daruszentmiklósi telephelyére.

 Felvételi követelmények:

  • Megbízhatóság, pontosság, jó fizikai erőnlét,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • alapvető számítástechnikai ismeretek,
  • tagonca vezetői engedély és raktárosi tapasztalat szükséges

A német nyelv ismerete és „C” kategóriás jogosítvány előnyt jelent, de nem feltétel.

Fizetés megegyezés alapján.

Kérjük, hogy pályázatát írásban a blecha.hu weboldalon keresztül, vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva nyújtsa be.

Feladatok:

  • Ismeretek az anyagok szakszerű tárolásáról
  • Segédeszközökkel való bánásmód
  • Az anyagok továbszállításához szükséges helyes csomagolásmódokról való ismeretek és képesség
  • A kiszállítási körjáratok megtervezése és helyes kialakítása
  • Az anyagok teherautóra és a teherautóról történő szakszerű fel- és lerakásával kapcsolatos ismeretek
  • Targonca vezetése
  • Az anyagok be- és kitárolása, csomagolás, előkészítő munkák
  • Alkalmanként sofőri munkakörbe tartozó feladatok ellátása

Elvárások:

  • Megbízhatóság, pontosság, jó fizikai erőnlét, B kategóriás jogosítvány, alapvető számítástechnikai ismeretek, tagonca vezetői engedély és raktárosi tapasztalat szükséges.

Előnyök:

  • A német nyelv ismerete és „C” kategóriás jogosítvány előnyt jelent, de nem feltétel.

Amit kínálunk:

Ajánlatunk:

  • Egy jó hangulatú csapat, modern munkakörnyezet egy nemzetközi vállalatnál.

  • Stabil munkahely, versenyképes, teljesítményarányos jövedelem, valamint számos egyéb juttatás.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése