Fizikai, segéd, betanított munka

Palackozóüzemi munkatársat keresünk Dunaújvárosban

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Dunaújváros
2018. 08. 16. 09:40

Pályázatot hirdetünk Palackozóüzemi munkatárs pozíció betöltésére.

A pályázatokat 2018. augusztus 29-ig, a palyazat@hu.linde-gas.com e-mail címre várjuk.

Amit kínálunk:
• Hosszútávú munkalehetőség, biztos jövedelemmel
• Kétműszakos munkarend hétfőtől péntekig
• Versenyképes havi bér + Műszakpótlék-átalány + Prémium
• Bejárás és étkezés támogatása
• Önkéntes nyugdíjpénztári és egészségpénztári befizetés
• Béremelés minden évben
• Teljeskörű kockázati jellegű élet és balesetbiztosítás
• Lehetőség lakásépítés, vagy vásárlás támogatására minimum 2 éves munkaviszonyt követően, kamatmentes kölcsön formájában (1,5 és 3 millió Forint között)
• Iskolakezdési támogatás

Feladatok:
• Gázpalackok, közúti kocsik töltése az arra vonatkozó munkautasításoknak megfelelően.
• Töltési, gyártási és lefejtési folyamatok szakszerű végrehajtása.
• Töltő-, gyártó- és lefejtő berendezések üzemszerű használata, állapotának megóvása, tisztán tartása.
• Palackkarbantartással összefüggő tevékenységek.
• Telephelyre érkező vevők kiszolgálása, vevői palackok kezelése, raktárkészlet nyomonkövetése.
• A jogosítványnak megfelelő anyagmozgatási eszközök szakszerű kezelése.

Elvárásaink:
• Szakmunkás vagy szakközépiskolai végzettség
• Csapatjátékos személyiség
• Pontos, precíz munkavégzés, alaposság
• Fizikai terhelhetőség

Előnyt jelent:
• Targoncavezetői jogosítvány és gyakorlat
• Tűzvédelmi szakvizsga
• Hasonló területen szerzett gyakorlat

Kérdése van? Lépjen kapcsolatba velünk:

  • ivett.gocze@linde.com
  • ferenc.juhasz@linde.com
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése