Lakatos munkalehetőség "B" kategóriás jogosítvánnyal

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kulcs
2018. 09. 12. 15:32

Lakatos munkalehetőség “B” kategóriás jogosítvánnyal

Iskolai végzettség:szakmunkásképző, általános iskola, általános iskolai végzettség nélküli

Elvárt szakképzettség:
Géplakatos tapasztalat: 1 év felett 2 évig
Szerkezetlakatos tapasztalat: 1 év felett 2 évig

Járművezetési engedély:
“B” személygépkocsi, kistehergépkocsi

Várható bruttó kereset (Ft / hó):
350 000 – 450 000

A munkakörhöz kapcsolódó juttatások:
túlóra juttatás, szállás biztosított, munkábajárás támogatása. B jogosítvány előny.

Munkavégzés (munkakezdés) helye:2458 Kulcs, (munkavégzés több helyen)

Foglalkoztatás kezdete2018. 09. 11.

Foglalkoztatási jogviszony:Munka Törvénykönyve szerinti
Munkarend, munkaidő beosztás:állandó délelőtti műszak
Foglalkoztatás napi időtartama:8 órás teljes
Napi munkaidő kezdete:07:00

Jelentkezni az alábbi elérhetőségen lehetséges:

  • Telefonon Szmula Katalin 06-70-454-0576 vagy 06-70-703-5246.
  • Önéletrajzzal: emelet@citromail.hu, vagy személyesen: 8105 Pétfürdő, Móricz Zs. u.4.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése