Egyéb munkalehetőségek

Toborzási munkatársat keresünk Dunaújvárosban

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Dunaújváros
2019. 05. 24. 15:47

Pörgős, proaktív, motivált, emberközpontú új kollégánkat keressük toborzási területre, aktív, kommunikációképes angol nyelvtudással, valamint gazdasági vagy HR területen szerzett diplomával.

Hasonló munkakörben szerezett tapasztalat előnyt jelent.

Feladatok:

  • Fizikai munkavállalók toborzása
  • Beérkezett önéletrajzok adminisztrálása és szelektálása a munkakör specifikációk alapján
  • Interjú megszervezése és lefolytatása a szakmai vezetőkkel a megüresedett pozíciókra
  • Új munkavállalók beléptetésével kapcsolatos feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás szakmai vezetőkkel, HR tanácsadókkal, fejvadászokkal, online szolgáltatókkal
  • Álláshirdetések megjelentetésének megtervezése és megrendelése a média különböző felületein
  • Külső toborzások megszervezése
  • Állásbörzéken való részvétel
  • Toborzással kapcsolatos riportok elkészítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (HR / gazdasági területen szerzett diploma)
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Fizikai munkavállalók toborzásában szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • B kategóriás jogosítvány
  • Nyitott, pro-aktív személyiség

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér a világ 7. legnagyobb abroncsgyártó vállalatánál
  • Választható cafeteria, ezen felüli havi étkezési támogatás
  • Bejárás támogatása (vállalati buszjáratokkal)
  • Kedvezményes gumiabroncs vásárlási lehetőség
  • Ingyenes, minden igényt kielégítő 3*-os apartmanszálló, sportolási és szabadidős lehetőségekkel
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése