Toborzási munkatársat keresünk Dunaújvárosban

Pörgős, proaktív, motivált, emberközpontú új kollégánkat keressük toborzási területre, aktív, kommunikációképes angol nyelvtudással, valamint gazdasági vagy HR területen szerzett diplomával.

Hasonló munkakörben szerezett tapasztalat előnyt jelent.

Feladatok

  • Fizikai munkavállalók toborzása
  • Beérkezett önéletrajzok adminisztrálása és szelektálása a munkakör specifikációk alapján
  • Interjú megszervezése és lefolytatása a szakmai vezetőkkel a megüresedett pozíciókra
  • Új munkavállalók beléptetésével kapcsolatos feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás szakmai vezetőkkel, HR tanácsadókkal, fejvadászokkal, online szolgáltatókkal
  • Álláshirdetések megjelentetésének megtervezése és megrendelése a média különböző felületein
  • Külső toborzások megszervezése
  • Állásbörzéken való részvétel
  • Toborzással kapcsolatos riportok elkészítése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (HR / gazdasági területen szerzett diploma)
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Fizikai munkavállalók toborzásában szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • B kategóriás jogosítvány
  • Nyitott, pro-aktív személyiség

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Biztos háttér a világ 7. legnagyobb abroncsgyártó vállalatánál
  • Választható cafeteria, ezen felüli havi étkezési támogatás
  • Bejárás támogatása (vállalati buszjáratokkal)
  • Kedvezményes gumiabroncs vásárlási lehetőség
  • Ingyenes, minden igényt kielégítő 3*-os apartmanszálló, sportolási és szabadidős lehetőségekkel

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott