Sporttanácsadó állás Dunaújvárosban

Tízpróba Magyarország Kft.
Dunaújváros
Bruttó 228 000 Ft / hónap
2019. 07. 03.

Magyarországon 24 Decathlon áruházzunkkal a működésünket felhatalmazó vállalati kultúra jellemzi: munkatársainkban megbízunk, ezért szabad kezet és döntési felelősséget adunk már az első naptól.

Az országos szintű projektjeinkhez bármely munkatársunk szabadon csatlakozhat. Így a vélemények, tapasztalatok megosztásával, együtt még eredményesebb döntéseket hozhatunk.

Feladatok

Mindennapjaid során:

  • Megoszthatod a sportolás örömét és jótékony hatását a lehető legtöbb emberrel
  • Felelsz termékeink átvételéért, kihelyezéséért, a megfelelő polckép folyamatos fenntartásáért, termékeink leltárazásáért, valamint a gördülékeny kasszázási folyamatokért
  • Tanácsaiddal segítheted felhasználóinkat a megfelelő termék kiválasztásában
  • Saját ötleteid megvalósításával hozzájárulhatsz sportod kitűzött gazdasági céljainak eléréséhez (pl: polckép, termékválaszték kialakítása)

Elvárások

Köztünk a helyed, ha:

  • a kézilabdázás, edzőtermi edzés, jógázás vagy épp az aerob edzések szerelmese vagy
  • rendszeresen űzöd sportodat hobbi szinttől egészen versenysportig
  • szereted az innovatív eszközöket és az „okos”megoldásokat
  • felelősségteljes vagy és megtalálod a közös hangot mindenkivel
  • nyitott és vitális vagy
  • szivesen osztod meg véleményedet.

Amit kínálunk

Az egyik legjobb munkahelyen az ország valószínűleg legjobb csapatában:

  • lehetőséget adunk, hogy azzal a sportággal foglalkozz, amelyet űzöl
  • ötleteiddel, véleményeddel segítheted áruházad vagy az összes áruház működését, fejlődését,
  • jó légkörben egy közvetlen csapatban dolgozhatsz,
  • bizalmunkkal támogatunk,
  • mindig elérhetőek vagyunk egymás számára,
  • hosszú távú, személyre szabott karrierutat és széleskörű fejlődési lehetőséget biztosítunk,
  • napi rutinfeladataidat okostelefonnal láthatod el,

valamint:

  • bruttó 228 000 Ft belépő alapbérben részesülsz teljes munkaidőben,
  • további rendszeres  juttatás lesz elérhető számodra.

Ha a leírtak alapján magadra ismertél és szívesen csatlakoznál csapatunkba heti 20, 30 vagy akár 40 órás munkaidőben (hétvégén is), jelentkezz!

Pályázatodban kérlek oszd meg velünk, hogy mit sportolsz és azt milyen rendszerességgel teszed!

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott