Diszpécseri álláslehetőség Dunaújvárosban

A Sárga Taxi Dunaújváros legdinamikusabban növekvő, minősített taxi társasága gyakorlott, tapasztalattal rendelkező diszpécser munkatársakat keres teljes munkaidőben.

Feladatok

  • telefonon, emailban  beérkező megrendelések rögzítése.

Elvárások

  • telefonon keresztül kommunikációképes
  • felhasználói számítógépes ismeretek
  • klaviatúra biztos ismerete, kezelése
  • Dunaújváros városismerete előnyt jelent

Előnyök

  • Tapasztalat előnyt jelent, de hiánya sem hátrány. A képzésben segítünk

    Jó kommunikációs készség, alapfokú angol nyelv tudás, dunaújvárosi helyismeret

    Felhasználói szintű számítógépes ismerete

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • rugalmas időbeosztás: éjszakás, vagy nappalos műszakban.
  • szakmán belül folyamatos fejlődési lehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!