Kereskedelem, értékesítés

Értékesítő munkatársat keresünk Daruszentmiklóson

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Daruszentmiklós
2019. 10. 08. 13:26

Neunkircheni székhelyű alumínium nagykereskedés magyarországi telephelyére ambíciózus értékesítő munkatársat keres.

A munkavégzés helye Ausztriai, betanulást követően Daruszentmiklós.

Feladatok:

  • Ügyfeleinkkel való kapcsolattartás, potenciális vevők megkeresése, árajánlatok kidolgozása, rendelések felvétele, és a napi szinten felmerülő irodai tevékenységek elvégzése.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség, valamint alapvető számítógépes ismeretek.

Előnyök:

  • Kereskedelmi végzettség és hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent.
  • Továbbá a német, román, szlovák nyelvek valamelyikének ismerete.

Amit kínálunk:

  • Külföldi anyavállalati háttér, szakmai fejlődés, versenyképes jövedelem.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése