Szakmunka

Autószerelő álláslehetőség Dunaújvárosban

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Dunaújváros
Fizetés: Nettó 300000 - 0 / hónap
2020. 01. 10. 10:29

Autószerelők figyelem!

Jól felszerelt dunaújvárosi autószervizünkbe AUTÓSZERELŐ munkatársat keresünk!

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

A levél tárgyában tüntesd fel, hogy AUTÓSZERELŐ álláshirdetésre jelentkezel.

Feladatok:

  • Személygépkocsik átvizsgálása, javítása, karbantartása és műszeres diagnosztizálása
  • Javításokhoz szükséges munkalap dokumentálása
  • Berendezések és szerszámok karbantartása
  • Javítások szakszerű elvégzése

Elvárások:

  • Szakmai tapasztalat
  • Szakirányú végzettség
  • Önálló, felelősségteljes, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Versenyképes bérezés, nettó 300 000 forinttól
  • Modern munkakörnyezet
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű alkalmazotti jogviszony
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése