Raktározás, logisztika

Beszerző munkatársnak álláslehetőség Daruszentmiklóson

Munkavégzés helye: Daruszentmiklós
2020. 01. 21. 15:07

Neunkircheni székhelyű alumínium nagykereskedés magyarországi telephelyére ambíciózus beszerző munkatársat keres.

Feladatok:

  • Ajánlatkérések és rendelések operatív feldolgozása a beszerzési folyamat keretében, rendelések előkészítése, kommunikáció a beszállítókkal és az anyacéggel angol, német valamint magyar nyelven, reklamációk kezelése, általános adminisztratív tevékenységek elvégzése.

Elvárások:

  • Műszaki és/vagy kereskedelmi végzettség
  • Informatikai ismeretek (MS Office)
  • Magabiztos angol nyelvtudás (mind írásban, mind szóban)
  • Magabiztosság, jó kommunikációs készség
  • Kiemelkedő költségtudatosság és eredményorientáció
  • Proaktív munkamódszer

Előnyök:

  • Hasonló funkcióban szerzett többéves tapasztalat és a német nyelv ismerete előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, stabil nemzetközi háttér, igényes munkakörnyezet.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése