Vevő-, ügyfélszolgálat

A Pentele Solar Kft.-hez telefonos értékesítői pozícióba munkatársat keresünk

Munkavégzés helye: Dunaújváros
2020. 02. 07. 08:38

Magyarország napelem rendszerek kivitelezésében piacvezető, dunaújvárosi központtal rendelkező cég telefonos értékesítői pozícióba férfi munkatársat keres.

Ha fontos számodra a siker, az elismerés, ha szereted a kihívásokat, elmúltál 28 éves, és szeretnél egy családias légkörben dolgozó, összetartó csapat tagja lenni, ne tétovázz, jelentkezz!

Feladatok:

  • Kapcsolattartás régi és új ügyfelekkel. Tájékoztatni az ügyfeleket, ajánlatot készíteni számukra.

Elvárások:

  • legalább középfokú műszaki végzettséggel rendelkezel;
  • kiválóan kommunikálsz, ugyanakkor képes vagy figyelmesen hallgatni;
  • képes vagy nyugodt és megfontolt maradni, akár stresszel járó helyzetekben is;
  • dinamikus és talpraesett személyiséggel rendelkezel;
  • ha igazi csapatjátékos vagy
  • fontos számodra a szabályok ismerete, és azok betartása;

Előnyök:

  • hasonló munkakörben és értékesítésben szerzett tapasztalat
  • jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség, folyamatos képzés
  • kiemelkedő bérezés mellett teljesítményarányos prémium
  • dinamikus csapat és barátságos munkahelyi légkör
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése