Két nyelvű értékesítő munkatársat keresünk Daruszentmiklóson

Neunkircheni székhelyű alumínium nagykereskedés magyarországi telephelyére román-magyar, vagy szlovák-magyar értékesítő munkatársat keres.

Feladatok

  • Ügyfeleinkkel való kapcsolattartás, potenciális vevők megkeresése, árajánlatok kidolgozása, rendelések felvétele, és a napi szinten felmerülő irodai tevékenységek elvégzése.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség.
  • Román, vagy szlovák nyelvtudás.

Előnyök

  • Kereskedelmi, vagy műszaki végzettség, és hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent.
  • A német nyelv ismerete szintén előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, stabil nemzetközi háttér, szakmai fejlődés.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Egyéb

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!