Vendéglátás

Recepciós állás dunaújvárosi bioszoláriumba

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Dunaújváros
2020. 06. 08. 13:51

A dunaújvárosi Kiwisun Bioszolárium csapatába keresünk részmunkaidős munkatársat főként délelőtti és hétvégi munkára!
Kemény munka, sok kihívás, fejlődési lehetőség!

Egészségtudatos és nem dohányzó, hosszútávon gondolkodó, barátságos, vidám, közvetlen és lendületes munkatársak jelentkezését várjuk fényképes önéletrajzzal!

Állás típusa: Részmunkaidő

Állás típusa: Részmunkaidő, Alkalmi

Feladatok:

  • Vendégek kiszolgálása, szalon tisztán tartása, termékek értékesítése.

Elvárások:

  • nyitottság, jó kommunikáció
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése