Kereskedelmi ügyintéző állás Dunaszentmiklóson

Neunkircheni székhelyű alumínium nagykereskedés magyarországi telephelyére ambíciózus kereskedelmi ügyintéző munkatársat keres.

A munkavégzés helye: Daruszentmiklós

Feladatok

  • Ügyfeleinkkel való kapcsolattartás, potenciális vevők megkeresése, árajánlatok kidolgozása, rendelések felvétele és a napi szinten felmerülő irodai tevékenységek elvégzése.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség, valamint alapvető számítógépes ismeretek.

Előnyök

  • Kereskedelmi végzettség és hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, illetve a német nyelv ismerete előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • Multinacionális háttér, szakmai fejlődés, versenyképes jövedelem.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!