Helyszíni szerelés vezető állás Dunaújvárosban és Budapesten

Artus-delta Kft.
Dunaújváros, Budapest II. kerület
Nettó 260 000 Ft - 295 000 Ft / Hónap
2021. 01. 07.

Dinamikusan fejlődő cégünk acélszerkezet szereléssel és falpanel szereléssel foglalkozik, bővülő csapatunkba keresünk agilis határozott szerelés vezető kollégát.

Feladatok

  • A napi szerelési folyamatok ütemezése, koordinálása. Ehhez jó rajz olvasás készség szükséges.
  • A munkafolyamatok dokumentálása, pl.: jelenléti ív írása, napi elvégzett munkák dokumentálása, esetleges pótmunka órák dokumentálása

Elvárások

  • Műszaki (elsősorban lakatos,acélszerkezet lakatos) végzettség
  • Min. 3-5 éves munkatapasztalat
  • B kat. jogosítvány, de nem feltétel

Előnyök

Egyéb képességek:

  • Nagyon jó helyzetfelismerő, problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • Stabil háttér, jó csapat (csupa jófej kollégával és főnökkel)
  • Versenyképes fizetés, prémium.

A munkák helyszíne változó, többnyire Budapest és környéke, utazás naponta céges busszal.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Technikum

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!