Irodai fő munkatársat keresünk Dunaújvárosban

Szeretnénk, ha te lennél az a kollégánk, aki csapatunk oszlopos tagjaként a mindennapi munka során egyszerre több kihívással és feladattal gyorsan, gördülékenyen tud megbirkózni.

Éppen ezért olyan jelentkezőknek ajánljuk, akik nem ijednek meg az akadályoktól, tudnak a fontos feladatok között sorrendet állítani, precízek és szeretnének egy fiatalos csapat tagjaként, jó hangulatban dolgozni.

Feladatok

  • pénzügyi feladatok támogatása, bejövő számlák feldolgozása
  • kimenő számlák kiállítása
  • könyvelés-előkészítés, pénztár készítés
  • mindennapi adminisztrációs feladatok elvégzése,
  • marketing anyagok előkészítése,
  • hivatali, posta, banki ügyintézés,
  • kimutatások, elszámolások, statisztikák készítése a vezetőség felé.

Elvárások

  •  World,Excel programok magas szintű ismerete.Könyvelési tapasztalat.

Előnyök

  • hosszú távra tervez,
  • minimum középfokú végzettséggel,
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal és
  • kiváló számítógépes tudással, Excel, Word, Outlook, PowerPoint terén magabiztos ismerettel rendelkezik,
  • precíz, rugalmas, megbízható, lelkiismeretes
  • gyorsan tanul,
  • képes a kitartó és önálló munkára,
  • sokrétű feladatok egyidejű elvégzésére,
  • jó szervező, kommunikációs és problémamegoldó készséggel bír.

Amit kínálunk

  • Kiemelt bérezés
  • Kellemes környezet a belváros szívében
  • Megbízható, hosszú távú munkahely
  • Munkavégzés helye:
  • Dunaújváros, Vasmű út 39.

Amennyiben lelkesít az álláshirdetés és szívesen dolgoznál velünk, küld el fényképes önéletrajzodat.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!