Targoncás munkatársat keresünk Dunaújvárosban

A Grabarics Cégcsoport azonnali kezdéssel targoncás kollégát keres dunaújvárosi raktárába teljes, napi 8 órás munkaidőben.

Munkavállalóinknak határozatlan idejű szerződést kínálunk átlag feletti javadalmazással.

Vállalatunk több, mint 25 éves múltjával stabil és biztos munkahelyet biztosít kollégáinak.

Feladatok

  • Előkészíti szállításra az anyagokat
  • Elvégzi a termékek raktáron belüli elhelyezését, tárolását, anyagmozgatását targoncával, kézi békával
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása
  • Raktári kisegítő feladatok.

Elvárások

  • Általános iskolai bizonyítvány megléte
  • Word és Excel alapszintű ismerete
  • 3324 és/vagy 4511-s gépkezelői jogosítvány
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Bármilyen raktárkezelő program ismerete
  • Raktári munkakörnyezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű szerződést és biztos, korrekt munkahelyet, ahol hosszú távra lehet tervezni
  • Azonnali kezdési lehetőséget.
  • Korrekt javadalmazást.
  • Munkaruhát.
  • Egészségbiztosítást.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!