Dunaújvárosi étterembe felszolgáló kollégát keresünk

Kiemelkedő bérezéssel Corner Hotel & Kávéházunk felszolgáló kollégát keres!

Csatlakozz hozzánk és legyél te az, aki ennek a vállalkozásnak új lendületet ad.

Feladatok

  • az üzletvezető irányítása alatt ellátja a rábízott feladatokat
  • együttműködik a kollégákkal az étterem zavartalan működtetése érdekében
  • biztosítja vendégek magas színvonalon történő kiszolgálását a minél magasabb szintű vendégélmény érdekében
  • részt vesz a rendezvények előkészítésében és lebonyolításában
  • felelős a higiéniai előírások betartatásáért a rábízott területen

Elvárások

  • elszolgáló szakképesítés
  • legalább 3 év hasonló pozícióban szerzett gyakorlat (referencia)
  • szakma iránti alázat
  • vendégközpontúság
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • igényes külső megjelenés, udvarias modor
  • önálló, precíz munkavégzés
  • csapatban való működés képessége

Előnyök

  • angol és/vagy német szakmai nyelv társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk

  • exkluzív környezet
  • fiatal csapat
  • stabil háttér, bejelentett munkaviszony
  • szakmai fejlődés
  • versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Dunaújváros

Ha úgy érzed, te vagy az emberünk és egy szuper csapatban szeretnél dolgozni, jelentkezz!

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!