Teljes munkaidős éjszakai fűtőt / raktáros munkatársat keresünk Dunaújvárosban

A Grabarics Cégcsoport dunaújvárosi központi telephelyére 8 ÓRÁS ÉJSZAKAI FŰTŐT ÉS NAPPALI RAKTÁROS munkatársat keres.

Feladatok

  • Az éjszakai fűtő feladata a központi irodaház éjszakai fűtése.
  • A nappali raktáros feladatai:
  • Előkészíti szállításra az anyagokat;
  • elvégzi a termékek raktáron belüli elhelyezését, tárolását,
  • elvégzi a termékek anyagmozgatását, kézi békával, ha van targoncavezetői jogosítványa, targoncával;
  • feladata a raktári rendért és tisztaság fenntartása;
  • raktári kisegítő feladatokat lát a raktárvezető utasításainak megfelelően.

Elvárások

  • Általános iskolai bizonyítvány megléte.

Előnyök

  • Targoncavezetői jogosítvány megléte, illetve raktározásban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Azonnali kezdési lehetőséget;
  • biztos, korrekt munkahelyet, ahol hosszú távra lehet tervezni.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott