Raktáros munkatársat keresünk Dunaújvárosban

Grabarics Építőipari Kft.
Dunaújváros
Nettó 1 200 Ft - 1 500 Ft / Óra
2022. 02. 25.

A közel 30 éves Grabarics Cégcsoport azonnali kezdéssel raktári munkás kollégát keres teljes munkaidőben. Munkavállalóinknak határozatlan idejű szerződést kínálunk, valamint hosszútávú, biztos munkahelyet.

Feladatok

Leendő kollégánk:

  • előkészíti szállításra az anyagokat;
  • elvégzi a termékek raktáron belüli elhelyezését, tárolását, anyagmozgatását targoncával, kézi békával;
  • ügyel a raktári rend és tisztaság fenntartására;
  • ellát egyéb raktári kisegítő feladatokat.

Elvárások

  • 3324 és/vagy 4511-s gépkezelői jogosítvány;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • általános iskolai bizonyítvány megléte;

Előnyök

  • Raktározásban szerzett 1-3 éves tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Korrekt fizetést;
  • azonnali kezdési lehetőséget;
  • biztos munkahelyet, ahol hosszú távra lehet tervezni.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!