Szakács álláslehetőség kiemelt bérezéssel Dunaújvárosban

Szakács kollégákat keresünk csapatunk bővítésèhez, dunaújvárosi étteremünkbe. Professzionális tágas konyha, kulturált munkakörülmények!

Pizzaszakàcs: végzettség nem szükséges, tapasztalat kell.

Kezdő fizetés 21.000/nap, ha segítség nélkül tudsz már nálunk dolgozni 30.000/nap, 8 órás bejelentès, fizetett szabadság!(próbaidő után)

Szakács: végzettség szükséges,de lehetsz akár pályakezdő is! A fentiek érvényesek itt is!

Jelentkezz hozzánk, ha tudsz a munkàdra koncentrálni,és szeretsz csapatban dolgozni!

Feladatok

  • Ételek készítése, munka terület rendben tartása

Elvárások

  • Nagy teherbírás, megfelelő fizikai, mentális állapot.

Előnyök

  • Kimagasló bérezes
  • Professzionális konyha
  • 8 órás lejelentès (próbaidő után)
  • Fiezett szabadság
  • Munkahelyi étkezés

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott