Vendéglátás

Dunaújvárosban lévő főzőkonyhánkra keresünk szakács munkakörbe új munkatársakat

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Dunaújváros
2018. 08. 02. 14:51

Dunaújvárosban lévő főzőkonyhánkra keresünk szakács munkakörbe új munkatársakat.

Feladatok:

  • a kijelölt ételek anyaghányad és technológiai előírások szerinti elkészítése a konyhafőnök iránymutatásai alapján
  • az elkészített ételek érzékszervi ellenőrzése, adagolása, tálalása
  • a gépek, gépi berendezések előírásszerű kezelése, tisztán tartása
  • a munkaterületek, hűtőterek és a munkaeszközök tisztán tartása

Munkaidő: hétfőtől péntekig, 6:00 órától 14:20 óráig.

Elvárások:

  • szakirányú végzettség,
  • legalább 3 év munkatapasztalat,
  • igényesség a munkára,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • nagyfokú stressztűrő képesség.

Előnyt jelent:

  • közétkeztetési szolgáltatásban szerzett munkatapasztalat
  • diétás szakács végzettség, diétás főzésben szerzett munkatapasztalat.

Amit kínálunk:

  • felelősségteljes munkakört egy dinamikusan növekvő, stabil, hazai vállalatnál,
  • szakmai továbbképzési lehetőséget,
  • versenyképes jövedelmet és juttatásokat.

Érdeklődni hétköznap a 06-20-346-8374-es telefonszámon lehet, valamint várjuk jelentkezésüket a hr@hungast.hu e-mail címen is.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése